SİYAH SAC ÜRÜNLERİ

Siyah Sac, Slab olarak adlandırılan sıvı çeliğin, sürekli döküm yöntemiyle karıştırılmasıyla elde edilen ürünün sıcak olarak haddelenmesi ile elde edilen sac çeşitlerindendir.

Kalınlığı 1,5 mm ile 2 mm arasında olabilirler. Kalıp bakımından çoğunlukla inşaat makineleri ve iş makineleri imalatında, genel konstrüksiyon levhalarında, kara ve demiryolu araçları imalatında, depolama tankları ve konteyner imalatında kullanılmaktadır.

HC Yassımetal, yassı çelik ürünlerinde sahip olunan modern dilme hatlarıyla, müşteri beklentilerini karşılayan titiz hizmetler üretmektedir.

Siyah sac dilme işleminde, firmaların talep ettiği ölçülerde titiz ve uzman personel yaklaşımıyla beklentileri maksimum karşılamayı bilmiştir.

Siyah Sac Ürünleri

DKP sac ürünleri ile siyah sac ürünlerinin en temel farkı rengidir. Bunun dışında siyah sac ürünlerinde et kalınlıkları ortalama 1,5 mm ila 20 mm arasında değişmektedir. Belirtilen miktarlar fazlalık et kalınlıklarıdır. Kısaca demir yolu, kara yolu araçlarının yapımı ve inşaat malzemelerinin üretimi aşamasında tercih edilmektedir.

Siyah Sac Ürünleri Kullanım Alanları

Sıvı çelik, slab olarak adlandırılmaktadır. Sürekli döküm yöntemi ile katılaştırılan dikdörtgen kesitli yarı ürünler, sıcak olarak haddelenmesi ile kalınlıkları 1,50 mm ila 20,00 mm arasında değişmektedir.

Bu ürünlerin mekanik özellikleri garanti edilmektedir. Tokluk ve süreklilik optimizasyonu sağlamaktadır. Genel olarak inşaat makineleri, iş makineler, levhalar, demir ve kara yolu araçlarının imalatında, konteynır ya da depolama tankları alanlarında kullanılmaktadır.

Sıcak olarak haddedilen bu ürünler tokluk ve iyi kaynaklanabilmeleri sayesinde, gaz, petrol, su ve yağ nakillerindeki borularda tercih edilmektedir.

Kazan ve basınçlı kapların imalatında, buhara maruz kalan bütün boruların üretimi noktasında, endüstriyel termal kaplarda şekillendirme ve kaynaklanabilme özellikleri sayesinde yüksek sıcaklık ve basınçlı alanlarda kullanılmaktadır.

Siyah sac ürünlerinin farklı kaliteleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin kulanım alanları genel olarak: Yapı malzemelerinin imalatı, demir ve karayollarındaki araçları yapımı, kaplama alanları ve sanayi yedek parçalarında sıkça tercih edilmektedir. Kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi vermemiz gerekiyorsa:

-Sıcak ve basınçlı alanlarda, buhar kazanlarında, ısı eşanjörlerinin imalatı sırasında,

-Depolama alanlarında, konteynır üretiminde, silo yapımında,

-Petrol, haz ve su taşıma sıralarında kullanılan çeşitli boruların yapımı sırasında, su gücünün kontrol edilmesi noktasında önemli görevleri olan köprü, kanal, tünel, liman ve baraj inşaatı sırasında,

-Tarım sektörü içerisinde, traktörlerin imalatında,

-Enerji sektöründe. Rüzgâr enerji üretiminde, enerji nakil hatlarında, güneş enerjisinden faydalanılması gereken donanımlarda, santral yapımında,

-Nakliye araçlarının üretimi sırasında (Bisiklet, kamyon, tren, otobüs, gemi, bisiklet, otomobil vb.)

-İnşaat sektörü içerisinde taşıyıcı kolonların yapımı noktasında kalıplama, taşıma ve beton karıştırma ekipmanlarının üretimi sırasında, çelikten yapılan binaların yapımında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Siyah Sac Ürünlerinde Kalitemiz

Çeyrek asırlık sektörel geçmişimizi,  sürekli yeniliklere ve teknolojiye yapılan yatırımlarla kaliteli üretimlere yapılan yatırımlarla besledik. Kurulduğumuz günden günümüze kadar her geçen gün çalışmalarımıza kalite ve süreklilik ekleyerek devam ettik. Teknoloji, deneyim ve gücü sizler için harmanlayarak sizlere en kaliteli ürünleri sunduk. Sektör içerisinde kalitemiz, bizleri sektör içerisindeki diğer firmalardan ayıran en temel unsurlardan biridir.

Sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan sunmayı asla bırakmaktadır. Deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşarak onlar için adeta güven inşa ettik. Firmamız kurulduğu andan itibaren en kaliteli sac ürünlerini sizlerin önüne sundu. Yılların da yardımıyla gücümüz, ekip arkadaşlarımız, deneyimimiz ve müşterilerimiz en büyük kazançlarımız oldu. En iyi stok kapasitesi, en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetler firmamızın altında. Sizler de bu ayrıcalıklardan bu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak!