Firma Profili

Yassı çelik dilmede çözüm ortağınız olmaya hazırız

Metal sektöründeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sonucunda profesyonel çalışanları ve modern dilme hattı makina parkuru ile doğru temin, düzgün paketleme ve sevkiyat dilme ve kesim işlerindeki ölçü hassasiyeti ve nitelikli ürün tedariği ve uygun fiyat ile rekabetçi piyasada sağlam adımlarla yolumuza devam etmekteyiz...

"Yüksek tonajlı stokumuz sayesinde müşterilerimize sürekli talep ettiği nitelikli ürünü tedarik edebiliyoruz."

HC Yassı Metal Kurucuları Cem Uygun ve Hüseyin Kurmut ortak olarak 2003 yılından beri yassı çelik sektöründe bulunmaktayız. Bu süre içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ve birikimlerimiz doğrultusunda HC Yassı Metal'i kurduk.2014 yılında ise yeni fabrikamıza dilme hatlarımız profesyonel arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

HC Yassı Metal, müşteri talebine göre 0,15 mm kalınlıktan 5,00 mm kalınlığa kadar bant ölçüsü olarak 5 mm dilme yapabilme kabiliyetine sahibiz.

Temin ettiğimiz ürün yelpazemiz DKP, Galvaniz, HRP Silisli, Boyalı Sac, Kalaylı Sac, Teneke, Alusi, Alumunized ve talebe göre Profil, Köşebent NPU, NPI, Boru, Lama ve her türlü demir ürününün satışını yapmaktayız.

Yüksek tonajlı stokumuz sayesinde müşterilerimize sürekli talep ettikleri nitelikli ürünleri tedarik edebiliyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizim de dikkat ettiğimiz hususlar; kaliteli ürün, hassas çapaksız kesim, düzgün sarım, Sağlam çember, engeli paletleme ve güvenli sevkiyat geliyor.

Her 0,20 mm den 4 mm kalınlığa kadar DKP, HRP, GALVANİZ, SİLİSLİ, BOYALI SAC, SİYAH SAC, PARLAK YÜZEY DKP, Paslanmaz sacı istenilen ölçülerde kesme ve dilme işlemi yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Metal sektöründeki uzun yıllarımızın tecrübesi sonucunda profesyonel çalışanlarımız ve modern dilme hattı makina parkurumuz ile doğru temin, düzgün paketleme ve sevkiyat dilme ve kesim işlerindeki ölçü hassasiyeti ve nitelikli ürün tedariği ve uygun fiyat ile rekabetçi piyasada sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre, Profil, Köşebent, NPU, NPI, U Profil, Lama, Flanş Vs.Her Türlü Metal Ürün Tedariğini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti en temel prensibimizdir