Galvaniz Rulo Sac

Galvaniz Saclar -GZR

Galvaniz Saclar, soğuk haddelenmiş metalin, sıcak daldırma yöntemi ile iki yüzeyin çinko kaplanmasıyla üretilmektedirler. Bu materyal, sacda oluşabilecek korozyana direnç göstererek uzun ömürlü kullanımlar için üretilmişlerdir.

HC Yassı Metal, sahip olduğu modern araç parkuru ve onları kullanan uzman iş gücü ile galvaniz sac dilme hizmetini, titiz ve hassas çizgilerle üretmektedir.  Galvaniz sac dilmede tercih edilme nedenimiz, her siparişi ilk siparişimizdeki heyecan ve titiz yaklaşımlarla üretiyor olmamızdır. 

Galvaniz Saclarda, 1311, 1312, 1313 ve  1314 Erdemir, DX51, DX52, DX53, DX54 EUROP gibi kalite kodları vardır.

HC Yassı Metal, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ve kuruluşundan günümüze kadar geçen tüm süreçlerde yeni nesil üretim teknolojilerine yapmış olduğu yatırımlarla, sektörün tercih edilen firması olarak, üretim ve satışlarını gerçekleştirdiği Galvaniz Rulo Saclarda uluslararası standartlarla müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Üretim sektörlerinin yeni nesil makine parkurlarında üretilen ve daha kaliteli yassı metal arayışları, firmamızın da uluslararası standartlardaki üretim yatırımlarını arttırmasına neden olmuştur. Üretim teknolojilerinde Galvaniz Rulo Saclar için yapılan yatırımlarla müşteri beklentilerini üst düzey kaliteli üretimlerle karşılıyoruz.

Yapılan teknoloji yatırımları ve bu teknolojileri kullanabilen uzman insan kaynağının sürekli eğitimlerle desteklenmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması için Galvaniz Rulo Saclar ve diğer yassı metal ürünlerimizde her zaman mükemmeli arayışla sağlanmıştır. Ülkemizde üretim sektörünün gelişimi, sürekli daha iyisini arama çabaları, teknolojiye yapılan yatırımlarla karşılanmaya çalışılmıştır. Teknolojiye yapılan yatırımlarda daha yeni nesil üretimle Galvaniz Rulo Saclar için başarılı sonuçlar alınmıştır. Söz konusu kaliteli ürünlerin kullanım alanının geniş olması, kaliteli ürün talebininde artışına yol açmıştır. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, her şeyin merkezindeki eğitimli personelerle üretimini gerçekleştirdiğimiz Galvaniz Rulo Saclar bugün birçok sektörün tercih ettiği ürünler arasındadır.

Gelişen teknolojiyle sürekli daha iyisini üretme isteği, maliyet avantajı sağlarken, kaliteden de ödün vermeden beklentileri karşılama çabaları, HC Yassı Metal Galvaniz Rulo Sac üretim standartlarını da yükseltmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlamanın her geçen gün zorlaşmasın temelinde daha yüksek beklentiler yatmaktadır. Demir çelik sektöründe Türkiye’nin 2018 yılının Ocak-Haziran döneminde, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre % 3,7 artışla 18,9 milyon ton üretim seviyesine ulaşılmıştır.

Türkiye’de 2017 yılında 37,5 milyon ton ham çelik üretilirken, kütük ve demir çelik ürünü olarak 16,4 milyon ton ithalat gerçekleştirilmiştir. Farklı ürünlerden de 18,3 milyon ton ihracat gerçekleştirilmiştir. Türkiye’de 2017 yılında iç tüketim 34,6 milyon ton olarak gerçekleşmiştir. Türkiye’de kişi başı 428 kg nihai çelik mamulü tüketimimiz ile dünyada çelik tüketiminde 8’inci sıradayız.

Ülkemiz topraklarından demir cevheri çıkaramıyoruz. Demir çelik üretimi için entegre tesislerimize yılda 11 milyon ton cevher ithal ediyoruz ve bunun için ortalama 1 milyar dolar döviz harcıyoruz. Ülkemizde üretilen ve inşaat demiri olarak kullanılan demir çeliğin % 70’i kütük olarak üretilirken, otomotiv, beyaz eşya ve boruda kullanılan yassı yarı çelik miktarı da % 30’u Slab olarak üretilmektedir.

Rakamlar, her yıl sektörün daha da büyüyeceğini ve taleplerin karşılanması için teknolojiye yapılan yatırımların da artacağını gösteriyor. Firmamız, sektörel gelişimleri yakından takip ederek müşteri beklentilerini karşılayacak kaliteli üretimlerin devamı için yatırımlarına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini önceleyen servislerle, her geçen yıl makine parkuru ve insan kaynağını geliştirerek beklentileri karşılayan servisler üretmeye devam edeceğiz.