Elektro Galvaniz Dilme

Elektro Galvaniz, atmosfer koşullarından daha fazla etkiyi azaltmak adına kullanılan yassı metal cinsidir. Galvaniz kaplama, metallerin atmosfer direncini daha da arttırdığı için tercih edilmektedir.

HC Yassı Metal, sektörlerin ve işletmelerin beklentilerini karşılayan Elektro Galvaniz Dilme işlemlerini modern tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Elektro Galvaniz Sac

Elektro Galvaniz, günümüzün ve beraberinde geleceğin teknoloji olarak tanımlanmaktadır. Az atıklı olması sebebiyle, gelecekte de dönüştürülebilme durumu bulunmaktadır. Herkesin bildiği üzere sıcak galvaniz, flux, asit, yıkama ya da çinkodan ibaret olmamaktadır. Bu aslında bir teknoloji zinciridir. Firmamız da bu noktada tesisi içerisine Elektro Galvaniz sac ürünü katarak, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Seramik ya da çelik kazan, ısıtıcılar, elektronik kumandalar, ısıtıcılar, filtreler, esanjörler, temiz veya da atık su tesisatları, gaz yıkama üniteleri, atık hava deşarjları, kimyasal ve katkılarıyla bütün belirtilen bu sistemlerin zincirini oluşturmaktadır.

Sistem bu konu üzerine bütün ihtiyaçları karşılamaktadır. Çevresel sorumluluğun tamamen bilincindedir. Paslanmayan bir metaldir. Elektro Galvaniz sac ürünleri genellikle çinko ile kaplanmaktadır. Kullanıldığı alanda iyi bir yaşam kalitesi sağlamaktadır. Gelecek nesillere ve günümüzdeki nesle iyi bir konsept sunmaktadır. Genel olarak mevcut prensipler üzerine kurulmaktadır. Çevresinin iyi olarak korunması noktasında en temel amacı, sürdürülebilirliktir.

Bu ürünlerin kaplamasında kullanılan en etkili madde çinkodur. Herhangi bir fiziksel bozulma ya da kimyasal bir reaksiyon olmadan geri dönüştürülme imkânı bulunmaktadır. Dünya üzerine yaklaşık olarak bulunan %30 çinko, geri dönüştürülmeden elde edilen çinkodan üretilmiştir. Çelik üzerine kaplanılan çinko da iyi bir işlem sonrasında geri kazandırılabilir.

Elektro Galvaniz Sac Kullanım Alanları Nedir?

Kullanım alanları son derece geniştir. Genel olarak kullanım alanları hakkında şunları belirtebiliriz:

-Kat kirişleri, çatı kirişleri, fabrika binaları, kolonlar, prefabrik yapılar, otoparklar, hangarlar ya da üst geçitler gibi çeşitli alanlarla çelik konstrüksiyon uygulamaları sırasında kullanılabilir. Bunlar dışında genel olarak kullanım alanlarını şu şekilde belirtebiliriz:

Beyaz Eşya: Bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, buzdolabı, mikrodalga, kurutucu, çamaşır makinesi vb.

Elektronik Eşya: DVD, bilgisayar, müzik sistemleri, LCD ya da Plazma TV gibi çeşitli elektronik aletlerin korozyon ve kalite dayanımı sebebiyle kullanılmaktadır.

Çelik Eşya: Raf, elektrik kabini, çelik dolap gibi çeşitli çelik eşyaların yapımı sırasında kullanılmaktadır.

Diğer noktalar: Yol tabelaları, oyuncak veya da yapı malzemelerinin üretimi sırasında kullanılmaktadır.

Elektro Galvaniz Sacın Avantajları Nelerdir?

Mimarinin en az yapı ile yapılmasını sağlamaktadır.

Tesisatın kolay bir şekilde dönüşmesine olanak vermektedir. Bu şekilde de yapı açısından tasarruf sağlamaktadır.

Yapıdaki esneklik ve estetik katmaktadır.

Kaplamalı sac ürünleri içerisinde son derece yüksek kaynaklanabilirlik sağlamaktadır. Aynı zaman içerisinde kaplamalı olan savlar içinde son derece iyi bir tutuculuk sağlamaktadır. Kaplamanın yüzeye çok iyi bir şekilde tutunması noktasında iyi bir kullanım alanı bulunmaktadır. Sacların mekanik özellikleri hiçbir zaman için değişmez. Buna kaplama sonrası da dâhildir. Homojen kaplama sayesinde estetik bir görünüme kavuşmaktadır.

Kalitemiz

Firmamızın uzun yıllara dayanan kaliteli üretim becerisine sahiptir. Kullanım alanı son derece geniş olan Elektro Galvaniz Sacın üretiminde firmamız, güncel eğitimlere sahi personelleriyle gelişen teknolojiyi etkili olarak kullanmaktadır. Ürünlerimiz son derece kaliteli olmasının temelinde de teknolojiye yapılan yatırımlar yatar. Bu da sektör içerisinde ne kadar önemli bir konumda olduğumuzu sizlere göstermektedir.

Firmamız, yassı metal sektörü içerisindeki gelişen teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu noktada da yatırımlarına bu yönde destek vermektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin arasında, uygun ödeme koşulları, kaliteli ürünler ve dünya genelinde olan yeni nesil üretim gelişimeleri müşterilerimizle paylaşmak bulunmaktadır.