DKP SAC

DKP Saclar - CR - CCR

Sıcak haddelenmiş yassı çeliklerin, ısıtma işlemi yapılmadan haddelenmesi ile üretilirler. Beyaz eşya otomotiv, mutfak eşyaları, inşaat ekipmanları, mobilya ekipmanları ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Günlük yaşantımızın bir çok alanında kullanılan DKP Sac, HC Yassı Metal tesislerinde profesyonel ekiplerle, modern kesim hatlarında uzman ve hassas işlemlerle kesimleri yapılmaktadır. DKP Sac dilme işlemi, yüksek titizlik ve hassasiyet isteyen ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Sahip olduğumuz modern dilme hatlarında, titiz ve hassas üretimler gerçekleştirilmektedir. 

Stoklarımızda; 0,15 mm den 3 mm ye kadar ve 1110, 6112, 6114 ve 7114 kalitelerde, fullhard ve parlak yüzey olmak üzere DKP sac çeşit ve stoğumuz bulunmaktadır.

DKP Sac Nedir?

Sıvı çelik, Slab olarak da adlandırılmaktadır. Sıvı çelik, sürekli olan döküm yöntemi ile katılaştırılmaktadır. Bu yöntemle dikdörtgen kesitli yarı ürün meydana gelmektedir. Sıcak olarak haddedilen ve kalınlıkları ortalama 1,50 mm ila 20,00 mm arasında olan sac şeklindeki yası çeliklere DKP Sac denilmektedir.

Bu sac türünün kullanım alanları, diğer sac türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kalınlık olarak diğer modellerden daha farklıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi et kalınlığı 1,50 mm ila 20,00 mm arasında değişiyor.

Genel olarak kullanım alanları hakkında şunları belirtebiliriz: Soğuk şekillendirme için kullanımları uygundur. Büro eşyası, galvaniz kaplama, aydınlanma gereçleri noktasında çok fazla tercih edilmektedir. Genel uygulama alanları ise buzdolabı, sanayi, otomotiv, mutfak eşyası ve çamaşır makinesidir.

Endüstriyel yapılarda, gıda sektöründe, asansör kullanımında, kimya ve ilaç sektörlerinde, santrallerde, çimento farikalarında, yat ve gemi inşaatında, dayanıklı ev üretiminde, görünen ya da görünmeyen parçaların üretiminde, soğutma ve ısıtma gibi donanım ürünlerinde tercih edilmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere DKP Sac ürünlerinin kullanım alanları çok fazladır.

İyi şekillendirilmesi, çeşitli alanlarda kullanılıyor olması, bu ürüne talebi arttırmaktadır. Kolay olarak şekil alabilmesi ve kaynak tutması sebepleriyle genel olarak beyaz eşya sektöründe daha çok tercih ediliyor. Düşük karbona sahip olması ve alaşımlandırma işlemlerinde kullanılan bu sac ürünleri otomotiv sektöründe de oldukça fazla karşımıza çıkıyor. Mutfak alanlarında tercih edilirken ise genellikle emaye kaplamalar olarak kullanılıyor. Derin çekme özelliği de bulunuyor.

DKP Sac Üretim Kalitemiz

Firmamız uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektör içerisinde müşterilerin ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılamak için sürekli olarak çalışan firmamız, daima müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmaktadır. Bu noktada da sektör içerisinde bulunduğumuz noktaya geldik.

Uzun yıllardan beri ilerlediğimiz bu yolda emin adımlar atmaktayız. Kalitemizi ve saygınlığımızı daima müşterilerimize karşı korumaktadır. Ürünlerimiz son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Kolay şekillenebiliyor olması sebebiyle çeşitli alanlarda ürünlerimize ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler de kaliteli ürünlerimizi incelemek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi düşüncemiz sayesinde, sektör içerisindeki en kaliteli firma olmak en temel amacımız!

DKP Sac Talepleriyle Tercih Ediliyoruz

Ürünlerimiz, daha öncede bahsettiğimiz gibi son derece kalitelidir. Çeşitli aşamalardan geçirilerek üretilen ürünlerimiz için son teknolojik makineler kullanmaktayız. Firmamız bu noktada en kaliteli makineleri kullandığı noktasında sizlere güvence vermektedir. Teknolojinin en son halini kullanarak ürünler üretiyoruz. Sizler de bu noktada bizlere ve ürünlerimize güvenebilirsiniz.

Globalleşen ve sürekli olarak ihtiyaçları artan dünya içerisinde firma olarak sektör içerisindeki diğer firmalara kıyasla daha farklı olmaya çabalıyoruz. Müşterilerimize ve işimizi olan saygımızdan dolayı, ürünlerimizi kaliteli bir şekilde üretiyoruz. Ürünlerimize en kaliteli ham maddeyi kullanarak ve bu ham maddeyi, son teknolojik makinelerimizde işleyerek sizlere sunuyoruz. Bu noktadaki başlangıç noktamız, en uygun hammaddeyi bulmak. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.